Перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк поінформувала, що 13 жовтня у бік непідконтрольного українській владі Донецька було запущено 25-метровий прапор України.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на Facebook Герасим'юк.

«Сьогодні був сильний вітер у бік Донецька:), і донбаські патріоти зранку виїхали в Мар'їнку запустити українцям Донецька привітання з Днем захисника - 25-метровий прапор. Причепили до нього сотню куль, надутих воднем. Прапор зшила традиційно та пані Таня, що викрала українського офіцера з полону (кажуть — тупо зайшла й вивела). Навздогін на кулях підняли ящик із листівками, і вітер поніс їх туди ж — там, над Донецьком, він розкриється (спрацює механізм, вигаданий умільцем із позивним «Борода») - і посиплеться на місто. Там важлива інформація, телефони для зв'язку й слова про те, що Україна тут, вона думає про вас, українці Донецька!» - зазначила вона.

За її словами, «вітер весело й сильно підняв прапор над замінованим полем і поніс подарунок на місто — і одразу почулася кулеметна черга».

Також вона додала, що минулого разу прапор збивали над рікою й дострілювали у воді, щоби потонув. «Цілили й розстрілювали довго, й один бойовик писав із матюками в мережах, що укропи шлють прапор на броньованих кульках:). Коли вже я сідала в потяг на Київ, друзі повідомили, що отримали з Донецька сигнал: прапор бачать! ... Зі святом! Люблю тебе, Донбас! Не зможу тепер без тебе!» - резюмувала Герасим'юк.

Як писав «Вголос», День захисника: скільки заходів відбудеться в Україні.