У четвер, 28 травня, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч з послами країн G7. Про це інформує пресслужба Кабміну.

Зокрема, сторони обговорили продовження медреформи в Україні,ситуацію з подолання COVID-19, співпрацю з МВФ, а також інші питання співробітництва.

Шмигаль зазначив, що пандемія коронавірусної хвороби надала імпульс проведення реформ в Україні, зокрема – у сфері охорони здоров’я.

Також, за його словами, сьогодні на порядку денному стоять ті реформи, які нададуть поштовх і полегшать економічний розвиток.

Йдеться про реформу митниці, реформа оподаткування малого і мікробізнесу.

Прем’єр додав, що сьогодні на порядку денному стоїть необхідність приватизації. Говорячи про фінансову чи індустріальну підтримку великих промислових підприємств з великою часткою державної власності, очільник уряду наголосив, що є ідея скористатись цим, як одним з інструментів розігріву економіки і розвитку промисловості.

Також Прем’єр-міністр подякував "всім донорам і всім країнам Великої сімки за підтримку і допомогу в реалізації реформи децентралізації", нагадавши, що вчора на засіданні уряду було завершено формування перспективних планів утворення територій громад для усіх областей країни.

Читайте також: "Потрібно більше економічних рішень", Зеленський зробив заяву щодо виходу України з епідемії.