Не повірив у поразку своєї команди, мабуть, і тренер львів’ян Желько Лукаїч. Серб у четвертому періоді дещо завчасно випустив молодих необстріляних гравців в Суперлізі, за що і поплатився. Утім, про все за порядком.

У першій чверті матчу «політехи» доволі швидко довели, що вони уже не та команда, яку обігрували майже усі і майже всюди. Поступово львів’яни захопили ініціативу і дали усім зрозуміти, що до Кривого Рогу приїхали за перемогою. У львів’ян уже традиційно лідерські якості на себе взяли Харріс, Тодіч та Вукосавлевіч. Розігруючий Мейс також часто був в епіцентрі уваги і приносив користь своїй команді. У першому періоді львів’яни були влучнішими за свого суперника – 26:18.

На початку другого періоду господарі швидко організували ривок 5:0, однак після цього самотужки такий же ривок організував Харріс. Далі слово було за Тодічем. Мірослав довів перевагу львівської команди до десяти очок у другому періоді – 33:23. Тайм-аут тренера «Кривбасбаскета» Айнарса Багатскіса дав свої плоди. Перевага гостей зі Львова швидко почали танути. А це уже вимушена зупинка гри від Желько Лукаїча. Перший тайм-аут від сербського наставника львів’ян не дав нічого. Утім, після другої хвилинної перерви Лукаїча усе для львів’ян стало на свої місця – 47:34 після завершення другого періоду.

Загалом, у першій половині матчу львів’яни дещо «задушили» суперника своїм активним захистом. До такого повороту подій господарі були не зовсім готовими.

Третій період матчу команди провели на рівних. Флоренс, Колдуел, Фейсон та Дьяпа були лідерами у господарів, Мейс, Тодіч, Харріс та Вукосавлевіч – у гостей. Самі ці баскетболісти виконули найбільший об’єм роботи на майданчику та приносили левову кількість очок своїх команд. Завершення третього періоду (58:70 на користь «Політехніки») не віщували біди для львів’ян у четвертій чверті матчу.

Як виявилося згодом, усе у матчі перевернулося з ніг на голову. Помилкою тренера львів’ян було те, що на майданчику доволі швидко появилися резервні гравці команди. Утім, причини випускати молодь Лукаїча змушували. Мейс отримав травму, а Харріс - п'ятий фол. Окрім цього, чверть, яку провели галичани, слід якнайшвидше забути. 13 набраних очок проти 30 суперника не піддаються жодній критиці. Не можна не відзначити і камбек «Кривбасбаскета». Криворіжани спромоглися не тільки відіграти відрив +16 «Політехніки», а й вийти вперед і перемогти у підсумку. Коли в суперника залітало майже все і з різних дистанцій, то влучність від гравців львів’ян відвернулася. До того ж, атаки львів’ян також виглядали поспішними та непродуманими. Кінцівка матчу дала масу роздумів для тренера львів’ян Желько Лукаїча. Її потрібно якнайшвидше забути та зробити правильні висновки.

Кривбасбаскет - Політехніка 88:83 (18:26, 16:21, 24:23, 30:13)

Кривбасбаскет: Флоренс (23), Колдуелл (10), Конєв (5), Кривцов (5), Девіс (7 + 6 підборів) - старт; Фейсон (15 + 8 підборів), Мальчевський (13), Дьяпа (8 ), Кондратовець (2), Корабльов (0).

Політехніка: Мейс (17), Харріс (16 + 10 підборів), Ревзін (7), Тодіч (11 + 8 підборів), Вукосавлєвіч (21 + 8 підборів) - старт; Доленко (9), Алфьоров (2), Чемякін (0), Зубрицький (0), Полюляк (0), Давидюк (0).

Фото: БК Кривбасбаскет

Фотогалерею матчу можна переглянути тут