Пандемія коронавірусу триває у Європі, де вона щоденно забирає людські життя. Вся ця ситуація обросла чутками, фейками і думками людей, далеко не у всі з яких варто вірити. Крім того, нещодавно з’явилась інформація, що науковці з Медичного Центру Університету Еразмуса в Роттердамі (Нідерланди) та Університету міста Утрехт знайшли антитіло до коронавірусу COVID-19. Щоправда, їм необхідно ще перевірити дію цих антитіл. 

Суспільство, у свою чергу, розділилось у своїх думках та діях. Одні по всьому світу скуповують туалетний папір та крупи, а інші відверто легковажать, зазначаючи що ніякого вірусу насправді немає. Є і треті, котрі не панікують, але і дотримуються правил карантину. Проте, скільки часу триватиме така ситуація і які будуть наслідки, не знає ніхто. 

То чи довго ще триватиме пандемія, коли винайдуть ефективні ліки проти коронавірусу і якою буде ситуація у світі та Україні після епідемії? Про ІА «Вголос» розповіли астрологи Надія Кологривова та Владислав Росс.

Які прогнози на перебіг пандемії коронавірусу у світі та Україні?

Надія Кологривова:

Цей вірус був штучно створений і випущений

Що стосується усієї ситуації навколо вірусу, то ми маємо факти і здогади. Насправді фактів ми маємо мало, окрім тих, які поширюються у ЗМІ. Що стосується астрології, то вона демонструє загальні тенденції серед великих мас людей. Уявіть, що у нас є 12 точок розрахунку. Із них зараз 7 перебувають у знаку зодіаку Козерога. Це вже триває доволі давно і саме на початок епідемії коронавірусу усі ці точки розрахунку, включаючи Марс, Плутон і Уран, перебували у знаку Козерога. Козеріг – це знак, який означає не лише довготривалі процеси, а й соціально-політичні зміни. Якщо якась глобальна подія бере свій початок, коли планети знаходяться у цьому знаку, то це означає, що все було з самого початку запрограмоване - не вроджено чи божественними діями, а самими людьми. Я маю на увазі людей високого соціального статусу. Це вседержавна і навіть всесвітня програма, тобто те, що було зроблено свідомо. 

Це дає нам змогу розібратись, чи цей вірус виник сам по собі, із природніх причин, чи це були певні лабораторні дослідження, які просочились у маси. За лабораторні дослідження в астрології відповідає та ж планета Нептун. Сюди входить і робота з вірусами. Якщо навіть біохімік обирає собі фах, то у нього теж Нептун фігурує як головна планета в гороскопі профорієнтації. В даному випадку, під час перших випадків захворювання на коронавірус  Сонце з Нептуном взаємодіяли напряму. У цих небесних тіл була дуже сильна констеляція, що буває, до речі, щорічно, але не кожного року буває паралельна сумісність із усіма іншими планетами у знаку козерога. 

Астрологія – це чиста комбінаторика. Якщо ми зберемо всі ці умови разом, то стане зрозуміло, що цей вірус був штучно створений і випущений. Закінчиться ця пандемія тоді, коли Сонце вийде із цієї взаємодії з Нептуном, тобто ближче до кінця квітня. Я гадаю, що до середини квітня ця зараза вже буде відходити. Також треба враховувати, що у червні починаються перші затемнення і вважається, що до початку цих затемнень із коронавірусом вже буде покінчено.

Владислав Росс:

Перший раз ми можемо подякувати, що Україна не є членом Європейського Союзу. Нам дуже пощастило, що у нас із ЄС є шенгенська зона і вона, на щастя, стримувала вірус. Це, у свою чергу, стало причиною того, що пандемія у Європі буде, але в Україні не буде таких жахіть, як в Іспанії, Італії, Німеччині чи Франції. Завдяки Ла-Маншу Британія теж убезпечила себе від пандемії. 

Можна сказати, що дуже добре, що ми такі бідні, що ми мало подорожуємо і рідко буваємо в туристичних місцях світу, бо насправді тільки такі місця, як Італія і Франція, найбільше страждають. Також ми можемо подякувати китайцям, що вони не люблять відвідувати Україну. 

Скільки людей захворіють і скільки буде летальних випадків?

Надія Кологривова:

Плутон не дає великої кількості смертей. Те, що пишуть зараз щодо вразливості людей похилого віку, то із цим я погоджуюсь. А Сатурн також вважається стерильною планетою, він у гороскопі людини відповідає за зону дітей. Якщо Сатурн є у дівчаток в гороскопі, то у них можуть бути проблеми із народжуваністю. Це може бути стерильність чи позаматкові вагітності. Тобто, якщо дивитись глобально, то Сатурн несе загрозу двом категоріям людей: особи похилого віку і люди дітородного віку, але дуже масштабних наслідків не буде. 

Владислав Росс:

Епідемії у нас не буде, будуть лише поодинокі випадки

З точки зору астрології важко сказати, скільки саме людей захворіє, але якихось тисячних випадків точно не буде. 

Чи знайдуть лікарі протидію цьому вірусу?

Надія Кологривова:

Так, звичайно. Я думаю, що антивірус вже є, а може навіть був із самого початку. Я поясню: наприклад, є людина-ілюзіоніст, тобто професійний фокусник. У нього в гороскопі Нептун виражений найбільше. Ця планета взагалі домінує у людей, які займаються ілюзіями різного роду. Це і кіно, і оператори, і актори, тобто всі, хто створює певні ілюзії. Планета, звичайно, не впливає напряму, це швидше метафоричні моменти, але у будь-якому випадку людина відчуває те, яку суть виражає планета. Нептун на нижчому рівні передає обман та ілюзію, але на вищому рівні йдеться про віру у Всевишнього. Наприклад, в Індії на храмах височіють тризубці, як у Нептуна-бога, у Шиви теж такий жезл. У нас Тризуб взагалі є Державний символ. Тобто на найнижчому рівні це символізує брехню, але на найвищому – це свята віра, ідея і тому подібні речі. 

Тому вірус виник у такий момент, коли наша думка може варіюватися між тим, що Нептун – це обман або ж це щось святе і чисте. Це може бути об’єднання всіх людей, які вірять в Бога. Особисто я не вірю в другий варіант, бо надто сильним в цей момент є Сатурн. Видно, що люди приклали руку до створення цього коронавірусу. 

Владислав Росс:

Я побачив по зірках, що або дуже скоро буде винайдено, а може і вже є засіб проти коронавірусу. Згідно деяких даних, через три місяці після гіперболізації цієї хвороби в Китаї, вчені мають знайти антивірус і, здається, голландці вже знайшли якісь антитіла. Пройшло рівно 3 місці. Тому квітень стане переломним у боротьбі із цією недугою і вже у червні ми зможемо спокійно літати в Іспанію, Італію і всі інші країни Європи. Із другої половини травня все буде набагато краще, але найближчі місяці є небезпечними.

Якими будуть наслідки пандемії в Україні та світі?

Надія Кологривова:

Щодо економіки, то у знаку Козерога на період появи вірусу знаходились Марс, Юпітер, Сатурн і Плутон. Це чотири планети, які відповідають за державний лад і зміни у ньому. Сонце і Нептун відповідають за обман: будь-які ілюзії чи експерименти із вірусом. Економіка, як правило, описана знаками Скорпіона та Стрільця. На момент початку епідемії планета Уран  знаходилась у знаку Тельця в поєднанні із Венерою. Іншими словами, все це було взаємопов’язано між собою. Це енергія, яка передається від планети до планети, якщо говорити метафорично. 

Якщо говорити чітко, то ціль і мотив всієї ситуації полягає в економічній вигоді деяких держав. Під час знаку Тельця люди завжди багатіли і примножували свої фінансові ресурси у світовому масштабі. А чи є реальна загроза для звичайних людей? Тільки для тих категорій, про які я говорила: люди похилого та дітородного віку, а в цілому її немає. Якщо брати Сатурн, то він на всіх впливає, але що стосується народження дітей, то ця планета описує лише ослаблених людей, а не всю молодь. Йдеться про тих, у кого є певні дисфункції чи патології у цьому питанні, не йдеться про кожного. Як би жорстко це не звучало, але у молоді відбудеться «відсів» слабких особин. Із точки зору астрології, тут толерантністю чи гуманністю не пахне взагалі. 

Владислав Росс:

Коронавірус, звісно ж, призведе до низки дефолтів. Фінансово-економічну кризу я передбачав вже давно. Я стверджував, що вона візьме початок у Китаї, а головне, що найбільша небезпека буде тоді, коли Меркурій буде ретроградний. Це припадає саме на березень, а також небезпечним буде і жовтень. Саме тоді може бути друга хвиля кризи. Влітку фондові біржі дещо оклигають від цього падіння навесні, але восени може бути ще одна не менш небезпечна хвиля. Вона буде поєднуватись із новою небезпекою знецінення паперів та новим дефолтом. Якщо в Україну не прийде новий транш із МВФ, а згідно чуток вони не хочуть його надавати новій українській владі, то гривня у величезній небезпеці. Раніше Міжнародний валютний фонд мав певні домовленості із «соросятами», тепер їх немає і якщо новий транш нам не дадуть, то гривня ризикує потрапити у дефолт на жовтень. 

Ще одна небезпека осені полягає у тому, що можлива і друга хвиля коронавірусу у жовтні-листопаді. Щоправда, вона вже не буде такою масштабною, але саме у ці місяці можуть виникнути нові пандемії у світових країнах. Це дуже підступний вірус і ним можна заразитись навіть через каналізацію, не виходячи зі свого дому. Тому повторно все може початись знову із Китаю, а сам вірус до того часу мутує. Якщо в Китаї ми мали один штам, то італійський вірус вже є набагато агресивнішим і вбиває більше людей. Але кажу ще раз: антитіла вже, швидше за все, є і ними зможуть лікувати людей. Тому восени вся ситуація буде відносно спокійною і не такою масштабною.

Роман Гурський, ІА «Вголос»