Співголова фракції НСНУ у Львівській міській раді Сергій Бащук зазначив, що Любомира Буняка повідомлено про те, що звіт про роботу виконавчих органів буде оцінено частиною депутатського корпусу „незадовільно”.

„Я звіт не оцінюю, я оцінюю роботу, адже звіт написано гарно, хоча багато з того, що міститься у ньому, не є заслугою виконавчих органів міської ради. Там є загальні статистичні дані і таке інше. До оцінки роботи підходиться дещо з іншої точки зору, адже оцінка є поняттям відносним, залежно хто і що вкладає у її зміст. Виборці оцінюють роботу виконавчих органів не у цифрах, показниках і вартості земельних ділянок, а за конкретні справи. Тому, знаючи думку виборців, зрозуміло, що роботу слід визнати „незадовільно”.

Тож ми прийняли у партійній групі НСНУ рішення і у фракції „Наша Україна” підготували відповідне звернення щодо голосування «незадовільно». Я про це повідомив міського голову на колегії, а він попросив не робити з цього шоу. Я також не є прихильником робити шоу в залі, однак зазначив, що не слід Любомиру Костянтиновичу сприймати це як особисту образу.

У тому, що багато чого не вдалося зробити цієї каденції, не винен хтось один. А всі потрохи. І ми, як депутати, оскільки брали участь у формуванні цих виконавчих органів, і львів’яни, котрі голосували за міського голову і за склад депутатського корпусу. Тож ми цю владу обирали і вона є такою, яку ми хотіли та вибрали.

Окрім того, звіт за минулий рік відбувається надто пізно. Це пов’язано з різними чинниками, зокрема з тим, що вже десь декілька місяців стоїть одне питання, йде Буняк зі Львова чи не йде. І це розбалансовує роботу у міській раді. Чиновники тепер навіть не вітаються як звикло, а запитанням „ну що там з Буняком. Йде чи не йде?”. І звичайно, це не сприяє поліпшенню роботи”.

ЗІК