Російсько-окупаційні угруповання продовжили обстріли позицій Збройних Сил України, фокусуючи активність на Луганському напрямку, повідомляє штаб АТО у Facebook.

На Луганському напрямку, починаючи з 1:00 і майже до 19:00 год, окупанти 4 рази з різних видів гранатометів, великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї били по опорних пунктах біля Новоолександрівки. Наші військові жорстко відповідали противнику з піхотного озброєння. У результаті цього протистояння близько 18:00 години отримав поранення один наш боєць. Крім того, під ворожим вогнем ввечері опинились захисники Трьохізбенки. 

«На Донецькому напрямку кількість вогневих провокацій дещо зменшилась. Проте і тут бойовики не повністю дотримувались режиму тиші. Близько 18:00 години внаслідок обстрілу наших позицій з озброєння БМП та великокаліберного кулемету неподалік Зайцевого отримав поранення ще один український боєць. Також, уночі ворожий кулемет працював неподалік Майорська», – інформує штаб.

Також на Приморському напрямку, за уточненими даними, під час обстрілу укріплень сил АТО отримали поранення двоє оборонців Широкиного. А увечері факти застосування противником протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів були зафіксовані у районі Старогнатівки та Талаківки. 
 

«Вголос»