Сайт “Ліга.Нет” поспілкувався з представниками штабу кандидата в Президенти Володимира Зеленського – ідеологом Русланом Стефанчуком і експертом з економічних питань Данилом Гетманцевим.

Представники Зеленського назвали його перші 10 рішень на посту Президента.

  1. Долучить США і Велику Британію до нормандського формату

Зеленський відвідає канцлерку Німеччини Ангелу Меркель, президента Франції Еммануеля Макрона і главу США Дональда Трампа.

Зеленський готовий до прямих переговорів з РФ за участю міжнародних партнерів, але з бойовиками “ЛНР” і “ДНР” домовлятись не буде. Також кандидат збирається вивести з переговорного процесу Віктора Медведчука.

  1. Усуне “конкуренцію” між Міноборони і Генштабом.
  1. Призначить чесних суддів Вищого антикорупційного суду. Зеленський довіряє результатам конкурсу, проведеного за участю міжнародних експертів.
  1. Запропонує Верховній Раді ухвалити закон про медіацію. Зеленський вважає, що у людини повинен бути вибір: йти в суд чи використати альтернативний спосіб вирішення спору.
  1. Внесе у Раду економічний блок законопроектів: 5%-ва податкова амністія з 2020 року, податок на виведений капітал і Служба фінансових розслідувань, міжнародний обмін податковою інформацією.
  1. Назве кандидатури голів Міноборони, МЗС, СБУ та ГПУ: імена озвучить до 19 квітня.

Неофіційно виданню назвали такі імена: МЗС – екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, ГПУ – екс-прокурор США Марта Борщ чи екс-голова Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеші, СБУ – Ігор Смешко.

  1. Попросить парламент ухвалити пакет законопроектів про народовладдя, щоб врегулювати питання загальнонаціонального та місцевих референдумів, петицій; а також відкликання нардепів та імпічменту президента.
  1. Проведе аудит держави, створивши консультативний орган із експертів, зокрема міжнародних, які проведуть аудит впродовж 3-4 місяців.
  1. Впровадить “секретний план” для Верховної Ради. Мовляв, якщо співпраці з депутатами не вийде, будуть інші варіанти, “які багатьох здивують”.
  1. Реформує Адміністрацію президента, прибравши “кураторів”. Мовляв, АП має виконувати функцію канцелярії і напрацьовувати ідеї. Обіцяють розсекретити список гостей.