Львівський обласний виборчий штаб Олександра Мороза у рамках акції „Виборцю! Перевір себе в списках!” виявив ряд грубих порушень у офіційно затверджених списках виборців Сихівського району Львова. Про це „Контекст-медіа” повідомив керівник штабу, перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.
„Ми перевірили списки виборців 160 дільниць. Вже завершили перевірку списків у Сихівському районі. Всього до списків внесено 1765 виборців, при цьому у списках 72 прізвища оформлені взагалі неправильно. Також у списках зустрічають особи 2036, 2028, 2014 років народження. Є випадки, коли та сама людина проживає у одному будинку, але у різних квартирах. Отож її прізвище значиться двічі у списках. Є також у списках ті, кому не виповнилося 18 років і не виповниться на момент голосування. Декілька разів зустрічаються випадки, коли те саме прізвища вписано по декілька разів через один рядок. У списках також є прізвища тих, хто помер 5-7 років тому”. ― розповів Євген Таліпов.
Євген Таліпов зазначив, що влада, публікуючи неперевірені списки виборців, робить розрахунок на те, що їх ніхто не буде перевіряти, адже дільничні виборчі комісії реально не працюють.
„Ми вимагатимемо зустрічі з головою Львівської ОДА Олександром Сендегою, адже влада декларує свою зацікавленість у проведенні чесних виборів, проте нічого для цього не робить”, ― зазначив Євген Таліпов.