Керівник Львівського обласного виборчого штабу кандидата у президенти України Віктора Януковича Олексій Радзієвський запевнив, що штаб Віктора Януковича зробить все, щоб провести вибори чесно і порядно.
Про це Олексій Радзєвський заявив сьогодні у Львові під час свого виступу на форумі ветеранів Львівщини „Ветерани за чесні вибори”.
„Наш принцип такий — одна людина, один паспорт, один голос. Тільки тоді ми досягнемо справжнього волевиявлення українського народу”, — наголосив Олексій Радзєвський.
Він також заявив, що для нього велика честь і велика відповідальність брати участь форумі ветеранів Львівщини.
За словами Олексія Радзєвського, він не хоче будувати свій виступ у формі агітаційного матеріалу, адже „кожен із присутніх на форумі лідерів громадської думки і так уже вирішив, за кого віддасть свій голос під час президентських виборів”.
„Ми повинні дати відповідь самі собі, чому ми хочемо чесних виборів і для чого для чого на цьому історичному етапі вкрай необхідно забезпечити чесні вибори. Від цього залежить завтрашній день України і де і як ми будемо жити”, — вважає керівник штабу Віктора Януковича у Львівській області.
Він також уточнив, що цьогорічні президентські вибори мають свою специфіку — 26 кандидатів у президенти, „чого немає у жодній країні світу”.
„Але слід сказати чесно і відверто, що серед них немає недобрих чи недостойних для кандидування у президенти. Різниця між ними маленька — абсолютна більшість з них декларує, але тільки одиниці здатні перетворити свої обіцянки перетворити у реалії сьогоднішнього дня”, — уточнив Олексій Радзієвський.
Тому він закликав присутніх голосувати так, як підказує душа і серце, щоб потім, через рік, не було образливо через те, що допустили чергову помилку.
Сьогодні у Львові Форум ветеранських організацій Львівщини „Ветерани за чесні вибори” прийняв звернення до Президента України, органів місцевого самоврядування, кандидатів на пост президента України, до всіх виборців з вимогою застосувати усі політичні, правові, організаційні заходи щодо чесних і справедливих виборів президента України.
Під зверненням також поставили свій підпис керівник виборчого штабу кандидатів на пост президента Віктора Януковича — Олексій Радзієвський, Віктора Ющенка — Петро Олійник та від Олександра Мороза — Євген Таліпов.