23 жовтня у Києві штаб кандидата в Президенти України Віктор Ющенко планує провести масову акцію, присвячену виборам в Україні, — повідомив сьогодні кандидат в Президенти України Віктор Ющенко на прес-конференції у Львові.
Натомість Віктор Ющенко закликав всіх виборців, які його підтримують, до публічних дій. „На кухнях уже всі ми нічого не вирішимо”, — наголосив він.
При цьому Віктор Ющенко зазначив, що остерігається провокацій, які, на його думку, може влаштувати влада, але не боїться їх.
„Ми будемо упереджені, ми будемо особливо безпечні, ми виставимо свої кордони по периметру проведення цього заходу”, — розповів він.
Віктор Ющенко також зазначив, що особисто звернеться до працівників міліції. „Рано чи пізно, дома чи на службі вони повинні задати собі запитання кому вони слугують, бандитам чи закону і нації”, — додав він.
Як повідомляло агентство, сьогодні кандидат в Президенти України Віктор Ющенко перебуває у Львові. Проте його перебування у Львові є незапланованим. Через негоду літак, на якому він повертався з Луганську до Києва, зробив вимушену посадку у Львові. Найближчим часом Віктор Ющенко вилітає до в Запоріжжя, де візьме участь у зустрічі з виборцями.