Львівський обласний штаб Віктора Януковича подякував галичанам за підтримку їхнього кандидата у першому турі виборів і сподівається на його перемогу у другому турі виборів. Про це йдеться у заяві штабу, розповсюдженій сьогодні.
„Львівський обласний виборчий штаб кандидата в Президенти України Віктора Януковича, коаліція політичних сил Львівщини на підтримку кандидата в Президенти України Віктора Януковича щиро дякують усім тим, хто 31 жовтня зробив свій вибір, керуючись розумом. Ми вдячні усім тим, хто віддав свій виборчий голос за кандидата в Президенти України Віктора Януковича, за соборність, злагоду та добробут своїх співвітчизників”, ― сказано у заяві.
Те, що Віктор Янукович зібрав небагато голосів виборців Львівщині, є наслідком того, що галичани голосували серцем, незважаючи на те, що штаб намагався до них донести програму свого кандидата, ― стверджується у заяві.
„Результат першого туру президентських виборів засвідчив, що нашим краянам і надалі властиво керуватися насамперед серцем. У свій час про це писав Іван Франко, який на початку минулого століття теж розмірковував над особливостями натури галичан. У зрілому віці, керуючись життєвим досвідом, Каменяр дійшов висновку, що все таки позитивних наслідків можна очікувати тоді, коли людина насамперед керується розумом”.
Львівський обласний штаб Віктора Януковича висловив своє задоволення тим, що вибори на Львівщині відбулися без провокацій, а також за високої явки виборців.
„Жодні провокаційні прогнози певних політиків щодо зриву президентських виборів та акцій порушення правопорядку не зуміли залякати свідому громадськість Львова та інших міст і сіл нашої області. Мудрі галичани активно долучилися до вибору Президента України — 31 жовтня на виборчі дільниці Львівщини прийшли понад 80 відсотків громадян”, ― сказано у заяві.
21 листопада відбудеться другий тур президентських виборів.
31 жовтня в Україні відбувся перший тур президентських виборів. За даними ЦВК на Львівщині оброблено 96,20% протоколів за результатами голосування 1573305 виборців. „За” Віктора Ющенка проголосували 87,31% або 1373783 виборця , „за” Віктора Януковича ― 5,8% або 91293 виборця.