Виборчий штаб Ющенка планує скерувати на Схід України значно більше спостерігачів із західних областей, ніж у першому турі. Про це сьогодні на прес-конференції у Львові заявили керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник та керівник координаційної ради коаліції „Сила народу”, лідера НРУ Борис Тарасюк.
„На Схід ми направимо достатню кількість спостерігачів. Ми зробимо висновок з помилок, допущених на Сході під час першого туру”, — відзначив керівник координаційної ради блоку „Сила народу”, лідер НРУ Борис Тарасюк.
За словами Петра Олійника, під час першого туру президентських виборів на Сході працювало всього 280 спостерігачів з Західної України: 100 – у Дніпропетровську та 180 – у Донецьку.
Петро Олійник також розповів, що напередодні передвиборчої кампанії священик пожертвував Львівському обласному виборчому штабу Віктора Ющенка 75 тис. грн. За словами Петра Олійника, кошти священик виділив на бензин. Дану інформацію Петро Олійник розповів, відповідаючи на питання журналістів про те, чи вистачить штабу Віктор Ющенка коштів для того, щоб надіслати своїх спостерігачів у Східну Україну під час другого туру президентських виборів.
Як повідомляло агентство. сьогодні на Харківщину вже відправилося 10 спостерігачів, членів Львівської обласної організації „Молодіжний республіканський Собор”.