Львівський обласний штабі Віктора Ющенка розраховує у другому турі отримати додатково приблизно 29 тис. голосів за рахунок голосів виборців, які у першому турі віддали перевагу кандидатам, які виболи і з боротьби, ― повідомив сьогодні під час перс-конференції у Львові керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник.
„З 26 тис. голосів, відданих за Мороза на Львівщині, ми розраховуємо на 20 тис. голосів. Ми надіємося на голоси Кінаха – це 3 тисячі, ми також надіємося на голоси, які сьогодні є протестні, і де люди голосували за Козака, Чорновола – це порядку 6 тисяч”, — сказав Петро Олійник.
За словами Петра Олійника, Віктор Ющенка у другому турі набере додаткову кількість голосів і за рахунок інших факторів.
„Через складання списків виборців ми втратили близько 40 тис. виборців, які не змогли проголосувати. У другому турі за рахунок списків виборців додасться 30 тис. голосів”, — сказав Петро Олійник.
На думку Петра Олійника до другого туру виборів в Україну повернуться заробітчани з сезонних робіт. За підрахунками Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка „це додаткові 10 тис. голосів”.
„Ми знаємо наші резерви і на Львівщині, і по країні і ми задіємо ці резерви. Мова не йде про фінансовий ресурс – у цьому ми не можемо порівнятись із нашим суперником – командою Януковича. Але влада фактично вичерпала весь свій ресурс маніпуляцій і фальсифікацій”, відзначив Борис Тарасюк.
За даними ЦВК на Львівщині оброблено 96,20% протоколів за результатами голосування 1573305 виборців. „За” Віктора Ющенка проголосували 87,31% або 1373783 виборця, „за” Віктора Януковича ― 5,8% або 91293 виборця.