На 21 дільниці 120 Шевченківського ТВК правоохоронці разом із активістами штабу Ющенка спіймали на гарячому групу людей, яка відключала світло на дільницях, ― повідомила прес-служба Львівського обласного штабу Віктора Ющенка.
Світло було виключено в 120 ТВК на 55 дільниці в Личаківському районі, а також на 20, 21 та 22 дільницях в Шевченківському районі. Затримані виявилися працівниками „Львівобленерго”. „Затримані заявили, що вимикаючи світло, вони виконували розпорядження керівника Львівобленерго Ігоря Сулими. Порушники, які їздили на УАЗі з державними номерами 273 26, зараз дають пояснення в шевченківському райвідділі міліції”, ― зазначено у повідомленні.
Факт затримання працівників Шевченківського РЕМу підтвердили „Контекст-медіа” у Шевченківському райвідділі міліції Львова, проте спростували, що данні особи навмисно відключали електроенергію. „Це не була диверсія чи провокація, а просто проводилися ремонтні роботі, які вони проводили за розпорядженням керівництва РЕМу. Були перепади напруг і вони просто робили переключення з однієї лінії на іншу. Це переключення вимагало на певний час відключення певної лінії. Отож їх допитали як свідків і відпустили. Подальші перевірки встановлять чи дійсно це так”. ― розповіли агентству у черговій частині Шевченківського райвідділу.