Прокуратура Черкаської області не порушувала кримінальної справи щодо народного депутата Нестора Шуфрича за фактом підкупу виборців під час виборів у 2002 році. Про це заявила прес-секретар прокурора Черкаської області Сніжана Лисенко.

Справу порушено за фактом перешкоджання здійсненню громадянами виборчого права під час довиборів депутата Верховної Ради у виборчому окрузі №201 (Сосновський район Черкас) 14 липня 2002 року, уточнила прес-секретар прокурора.

Лисенко сказала, що кримінальну справу прокуратура порушила за матеріалами УБОЗ УМВС у Черкаській області. За словами Лисенко, у прокуратурі створена група, що аналізує дану інформацію і здійснює слідчі дії.

Вона додала, що всупереч повідомленню ЗМІ, прокуратура не пред'являла яких-небудь обвинувачень депутату Верховної Ради Несторові Шуфричу, що виграв вибори в 201-м окрузі 14 липня 2002 року. «Справа не проти Шуфрича, а в його окрузі», - сказала Лисенко.
Кримінальна справа порушена за ст. 157 ч. 3 ККУ, що передбачає покарання на термін від 7 до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що в 2002 році Шуфрич виграв вибори депутата Верховної Ради в окрузі № 201. При цьому лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталя Вітренко й екс-мер Черкас Володимир Олійник обвинувачували Шуфрича в підкупі виборців у день голосування.

ProUa