Заступник голови СДПУ(о) і народний депутат Нестор Шуфрич в інтерв'ю журналу "Кореспондент" заявив, що сьогодні в руках Президента Віктора Ющенко знаходиться "страшна репресивна машина, що йому дісталася в спадщину від Кучми", а користається він нею "у три рази жорсткіше, у три рази реакційніше, ніж це робив Кучма".

"Треба віддати належне помаранчевій владі - одних вона купує, інших лякає, згинає. Шуфрича не можна ні купити, ні зігнути, можна тільки поламати, але не зламати", - заявив Шуфрич в інтерв'ю щотижневику.

Він різко розкритикував нинішнього президента і його оточення і фактично обвинуватив його в політичних репресіях. Шуфрич думає, що якщо раніш "ми говорили про режим Кучми, те сьогодні повинні говорити про режим Ющенко в кубі. Те, що сьогодні витворяє його оточення, не піддається жодному описанню".

Крім того, Шуфрич заявив, що в найближчі 10-15-20 років не бачить необхідності змінювати керівника партії. Він сказав про це у відповідь на прохання прокоментувати недавнє висловлення лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука про те, що надалі Шуфрич зможе змінити його на цій посаді.

"По-перше, я вдячний Вікторові Володимировичу за високу довіру. По-друге, у найближчі 10-15-20 років не бачу необхідності змінювати керівника партії. Я бажаю здоров’я нашим старшим товаришам, у тому числі і для роботи в керівництві СДПУ(о)", - сказав народний депутат.

Шуфрича нерідко порівнюють з лідером російської партії ЛДПР Володимиром Жириновським. Шуфрич, однак, він з цим не згодний, хоч і, як заявив "Кореспонденту", "особисто знайомий з Володимиром Вольфовичем і відноситься до нього з величезною повагою". "У крайньому випадку, я б собі багатьох речей не дозволив, навіть якби мене довели до цього", - говорить Шуфрич.
І-Репортер