Заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль заявляє, що міліція не била нардепа Нестора Шуфрича, а його стан здоров'я можна пояснити падінням у дитинстві з коляски. "Якщо у нього і є якісь наслідки, так від того, що в дитинстві він упав з коляски", - сказав Геннадій Москаль.
На питання, звідки йому відомо про це, Москаль сказав: "Про це знає все Закарпаття... Ну, мало хто в дитинстві з коляски падав".
Щодо того, чи встановлено це якось медично, Москаль зазначив: "Я працював на Закарпатті (губернатором), всі люди про це говорять, я це чув".
"Я можу піти по Закарпаттю, зібрати людей, які про це знають", - додав він.
Також, за словами Москаля, "сам Поліщук (нейрохірург, міністр охорони здоров'я) заявляє, що це наслідки якоїсь дитячої травми".

Загалом, вважає Москаль, у ситуації з начебто побиттям депутатів при арешті Івана Різака був зацікавлений і сам Шуфрич – бо МВС зараз розслідує справу про підкуп виборців при обранні Шуфрича депутатом в 2002 році на Черкащині.
Також, додав Москаль, "до Черкаської області прикута найсерйозніша увага з боку МВС щодо розкриття злочинів під час виборів 2004 року".
"Щоб відволікти ситуацію від Черкас, пан Шуфрич і спровокував скандал, який абсолютно був нікому не потрібний. Ніхто його там не бив", - додав Москаль.

Українська правда