Про це він сказав на сьогоднішньому засіданні сесії Львівської облради після того як його привітали з нещодавнім 80-річчям, інформує кореспондент Вголосу.

Шухевич сказав у своєму виступі, що він не останній із могікан як про нього написали в окремих виданнях: «Такі як я розсіяні по нашому суспільству, в цілому народі. Може нас меншість, але один із діячів Чорного Інтернаціоналу сказав, що 90% людей не цікавиться політикою, з тих 10%, які цікавляться, 5% до нас ставляться вороже, 4% до нас байдужі, залишається 1% і ми будемо працювати на цей процент. Тих українців, в жилах яких тече не сукровиця, а українська кров може й мало, може їх 1% і я серед них. Я вірю у велике майбутнє України, я вірю, що наш шлях не в Європу, а Європи до нас».

«Я бажаю собі йти Україні в Європу одностатевих шлюбів? В Європу, де 25% населення уражені депресією, а лікарі кажуть, що скоро буде 50%? В той Європейський Союз, який ще не створившись як слід уже розвалюється? Ні, не цією Європи я собі бажаю, для українців, для України. Я вірю в іншу Україну», – наголосив Шухевич.

За його словами, лібералам не вдасться переформовувати свідомість українців.

«Ми прийдемо в Європу, але для того, щоб принести те відродження, ту нову кров, той новий дух і відродити ту Європу не заметену, а Європу таку, яка була і буде ідеалом світу», – відзначив Шухевич.

«Я вірю, що наші брати, які фактично в рабстві в Італії, Іспанії, Франції зустрінуть нас з відкритими обіймами. І то буде нова Європа, і то буде Європа звільнена нашим хрестовим походом від цієї плісняви, яку нанесла їм ця єресь лібералізму», – наголосив він.