Заступник голови СДПУ(О), народний депутат України Ігор Шурма в бесіді з журналістами розповів про свою оцінку політичної ситуації в Україні.

«Сьогодні в Україні складається унікальна й зловісна ситуація. У жодній іншій країні світу ніколи не було такого, щоб парламент багато місяців поспіль закликав главу держави дотримуватися Конституції, гарантом якої він, як передбачається, є. Я маю на увазі скандал, що спалахнув навколо депутатів-сумісників, які думали тільки про себе, вибираючи, у якому кріслі їм буде комфортніше, і зовсім ігноруючи той факт, що їхня поведінка заважає роботі системи і законодавчої, і виконавчої влади. Якщо додати до цього непродуману адміністративну реформу, можна з упевненістю говорити, що в Україні всі виразніше виявляються ознаки колапсу вертикалі виконавчої влади, що наближається», - повідомив народний депутат.

«Те, що Президент особисто очолює створену "під нього" партію й збирається очолити список НСНУ, загрожує призвести до безпрецедентного використання адмінресурсу на виборах 2006 і, як наслідок – до масштабних фальсифікацій. І в цьому Ющенко не є самотнім: керівники всіх рівнів до районного включно готуються посісти місця на чолі партійних списків Народного Союзу "Наша Україна"», - додав Шурма.

Deputat.org