Член фракції СЛПУ(о) Ігор Шурма обурений тим фактом, що незважаючи на позбавлення Юрія Єханурова депутатських повноважень, його картка продовжує брати участь у голосуванні. Згідно даних про реєстрацію, сьогодні о 10:03 Юрій Єхануров був зареєстрований як присутній на пленарному засіданні парламенту, у 10:07 він проголосував "за" включення до порядку денного проекту Постанови N7708, а в 10:11 - за власне дострокове припинення повноважень як нардепа. Далі його прізвище не фігурує в списках народних депутатів, які приймають участь у голосуванні.

Виступаючи в парламенті, Шурма заявив, що, незважаючи на те, що Микола Поліщук написав заяву про складання з себе повноважень голови Комітету з питань охорони здоров'я, учора він проводив засідання цього Комітету. Відповідаючи на виступ парламентаря, Голова ВР Володимир Литвин повідомив, що заява Н.Поліщука про складення повноважень глави Комітету ВР знаходиться на розгляді в регламентному Комітеті ВР.

Крім того, В.Литвин повідомив, що він підписав розпорядження, яким надав повноваження першим заступникам голів парламентських комітетів виконувати обов'язки голів комітетів до вирішення проблеми з депутатами-сумісниками, які займають ці посади. Литвин заявив, що той факт, що вчора Н.Поліщук проводив засідання, - це проблема самого Комітету. Він також відзначив, що якщо необхідно і якщо це дозволить Регламент ВР, він особисто буде приходити і проводити засідання парламентських комітетів.

ЛІГАБізнесІнформ