Секретар ЛОО СДПУ(О), народний депутат Ігор Шурма вважає звільнення начальника УМВСУ у Львівській області та начальників Львівської і Рава-Руської митниць свідченням безсистемної кадрової політики нової влади.

„Це є свідченням того, що в нової влади абсолютно відсутня системна кадрова політика”, ― сказав він.

„Я пам’ятаю момент призначення Шкаради. У похвалах розсипалися як Президент України так і міністр внутрішніх справ. Не пройшло і 150 днів як сьогодні дуже цікаві звинувачення були висунуті президентом на колегії стосовно Шкаради ― зв’язок із злочинними угрупованнями. Тоді треба не звільняти, а порушувати кримінальну справу”,― додав нардеп.

На думку Ігоря Шурми, за призначення цих людей повинні нести політичну відповідальність ті, хто їх рекомендував на ці посади.

„Якщо це є голова Львівської ОДА, то всю відповідальність за недолугу кадрову політику повинна нести політична сила „Народний Союз Наша Україна”.

Якщо не буде політично відповідальної влади, на думку нардепа, ротація керівників нічого не дасть.

„Що стосується Буричка, мене скоробив один факт, коли в ЗМІ з’явилися дані про те, що йому колись давали чи не 100 тисяч хабаря за якихось 10 фур. Після цього, відповідно до логіки дій міністра внутрішніх справ, Бричко мав би бути викликаний за подання свідчень, затриманий якби нічого не сказав і через 3 дні мав би відбутися суд”,― переконаний нардеп.

„Що стосується Юрія Подільчака, тут взагалі повинна бути політична відповідальність за кадрове призначення цього чоловіка. У якого народного депутата він був помічником? За що він був звільнений з митниці? І після цього його поставили керівником. За таке „судити” треба так як це робить сьогоднішня влада ― „бєз суда і слєдствия”, ― наголосив Ігор Шурма.

Після цих звільнень, вважає нардеп, голові ОДА Петру Олійнику „треба витягнути чистий листок паперу, взяти ручку і покласти в шухляду і чекати, що буде далі”.

Прес-Тайм