“Дотримуватись закону повинні всі, так як, і відповідати повинні всі не тільки за свої дії і справи, але і за слова”, - заявив народний депутат Ігор Шурма. Так він прокоментував інцендент редакції From-UA з Анатолієм Кінахом.

Шурма вважає, що “залякування представниками Кінаха притягти до судової відповідальності один із засобів масової інформації – це, як мінімум, некоректно. Але це, зрештою, по-революційному. Для цього потрібна лише політична воля, оскільки революційна доцільність у них уже є”.

На думку народного депутата, “Кінах повинний був би перш за все зустрітися з Бродським, своїм компаньйоном по “помаранчевій революції”. Тому що це вони разом йшли в той період. Партнерів вибирали не ми їм, а вони собі. І риторика, що звучить з вуст одного з політиків, цілком відповідає рівню інтелекту того, хто давав інтерв'ю. Я ніколи в житті не буду вибирати собі партнерів, що здатні на такі чи висловлення дії”.

“Тому, - переконаний Ігор Михайлович, - не потрібно перекладати відповідальність на ЗМІ. Потрібно розібратися зі своїми партнерами по революції”.

From-UA