Народний депутат України Ігор Шурма, коментуючи ситуацію, що склалася навколо конфлікту між міністрами Баранівським і Терьохіним, заявив: «Те, що на сьогодні відбувається протистояння в уряді – нікого не дивує. Так само, не дивує і те, що це конфлікт між ідеями соціальної і ліберальної економік, прихильниками яких є Барановський і Терьохін. Це конфлікт між людьми, які мають принципи, і людьми, які принципів не мають. В кулуарах ведеться дискусія: хто гучніше хлопне дверима і піде з влади, і кого ті двері болючіше вдарять», повідомляє прес-служба СДПУ(о)

«Що цікаво в усій цій ситуації – це те, що сьогодні генеральний прокурор і міністр внутрішніх справ проводять роботу по пошуку корупціонерів. Міністр Баранівский повинен був перед усім звернутися до вищеперелічених панів і все таки попросити пояснити – заробіток по 150 мільйонів доларів при умові ввезення в Україну цукру-сирцю – це корупція чи це є нормальний стан речей при нової владі? Думаю, що вишукувати злочинців, показувати пальцем – це одна справа, а от провести розслідування таких заяв – це інша справа» - додав заступник голови СДПУ(О).

«Компетентні міністри повинні дати відповідь – чи правда, те що говорить пан Барановський, і якщо це правда – то яке покарання може понести одна із вищих посадових осіб в Уряді» - підкреслив наприкінці народний депутат.