Про це повідомляє Телекритика з посиланням на прес-службу продакшну.

 

Загалом проект охоплює 102 програми (у кожній області виходитиме по 4 випуски). Вони виходитимуть з київської студії. Проект запланований на 11 вересня - 28 жовтня. Хронометраж - 2 години.

 

У кожному випуску обговорюватимуть актуальні проблеми регіонів з місцевими лідерами. Для цього запрошуватимуть 20 гостей - кандидатів у міськраду чи облраду. Формування списку учасників відбуватиметься на підставі соціологічних досліджень, на базі яких буде визначена максимальна кількість представників від кожної політичної сили.

 

У проекті не можуть брати участь лідери політичних партій та народні депутати, за винятком безпосередніх учасників виборів.

 

За інформацією продакшну, програма створюватиметься на кошти учасників.

 

«Оскільки поки немає суспільного мовлення, українські глядачі не мають змоги платити за об'єктивність. Місцеві телеканали не в змозі оплатити якісний продукт. Тому ми просимо політичні партії взяти участь у фінансуванні цього продукту, оскільки наша об'єктивність ні в кого не викликає сумніву», - зазначає Савік Шустер.

 

Окрім політиків у ток-шоу братимуть участь 50 мешканців області.

 

Головний редактор продакшну Дарка Чепак зазначила ТК, що вестимуть програму ведучі «Савік Шустер студії». Однак, хто саме, поки що вирішується.

 

Нагадаємо, на сьогодні ведучими студії є Савік Шустер («Шустер live»), Мустафа Наєм («Чорним по білому»), Василіса Фролова та Петро Мага («Африканські пристрасті»).

 

У липні «Дуся» повідомляла про підготовку «Савік Шустер студією» шоу про місцеві вибори для регіональних каналів.