Як повідомив доцент кафедри Львівського національного університету імені І.Франка Юрій Шведа, сьогодні відбудеться презентація “Партії екологічного порятунку “ЕКО+25%” та виборчих списків цієї політичної сили у Києві, а до кінця цього тижня у Львові.

„Можна сказати, що наша партія є галицькою, адже це одна з дуже небагатьох політичних сил, де мешканці Львівської області представлені у такій великій кількості”, — зазначив Юрій Шведа.

За його словами, виборчий штаб партії „ЕКО+25%” у Львівській області очолює екс-Надзвичайний і Повноважний посол України у Латвії, колишній голова Львівської облдержадміністрації Мирон Янків.

Як повідомив Юрій Шведа, „ЕКО+25%” планує вести повномасштабну виборчу кампанію та обов’язково висуватиме своїх кандидатів до Львівської обласної та міської рад. Що ж до міського голови Львова, то, за словами доцента кафедри Львівського національного університету імені І.Франка, поки що партія не ще не вирішила, чи висуватиме свого претендента на цю посаду.

До речі, ЦВК відмовила у реєстрації через порушення умов реєстрації кандидатів у народні депутати від „ЕКО+25%” чотирьом мешканцям Львівщини:

голові Львівської міської громадської організації „Скнилівська трагедія” Стефану Козаку, екс-начальнику управління соціальної політики Львівської ОДА Олександру Качковському, мешканці Львова Ірині Гадзало та власному кореспондентові газети „Дзеркало тижня” у Львові Євгенові Гуцулу.

Обсерватор з посиланням на Гал-інфо