Голова Національної Ради Федеральних Зборів Швейцарії Ізабель Море заявила, що країна повертається до нормального життя, а коронавірус нового типу більше практично не поширюється.

Про це інформує Інтерфакс-Україна.

"Вірус більше практично не поширюється в нашій країні... Я хочу висловити впевненість у майбутньому та в необхідності якнайшвидшого повернення до колишнього життя", – наводять швейцарські ЗМІ слова Море.

За її словами, "етап за етапом ми повертаємо частини нашого життя до того, що було до пандемії".

Вона також зазначила, що тепер парламент має зайнятися "економічною і соціальною кризою, яка нас сильно торкнулася, і вирішувати інші проблеми, а не лише проблему коронавірусу".

Напередодні Національна рада Швейцарії відкрила літню сесію засідань.

З 6 червня Швейцарія перейде до останнього етапу зняття обмежень, буде відновлено проведення розважальних і дозвільних заходів.

Швейцарія у рамках боротьби проти коронавірусної інфекції впроваджувала набагато м'якші обмеження на пересування населення, ніж багато інших європейських країн. Проте владі вдалося досить швидко взяти ситуацію під контроль.

За останніми даними, у Швейцарії з 30 874 інфікованих коронавірусною хворобою 28500 осіб подолали хворобу, проте зафіксовано 1 920 смертельних випадків.