La Nouvelliste інформує, що єдину корову, яка залишилася живою, відвезли з пораненнями до найближчої ветеринарної клініки. Ймовірно, їй вдалося приземлитися на інших корів і це пом'якшило удар від падіння.

«Корови пробили дірки в загоні, подолали ще кілька огорож навколо пасовища та побігли вздовж гребеня скелі, а потім стрибнули вниз. Це виглядало так, наче їх туди гнала якась сила», – переконує глава страхової компанії Норберт Терреттаз. Загальна сума збитку оцінюється в 20 тис. швейцарських франків (близько $20 тис.).

Пасовище та загиблі корови належать подружжю фермерів. Вони припустили, що тварини могли зірватися в прірву, намагаючись захистити себе, наприклад, від вовка. Однак експерти відкинули цю гіпотезу, адже в той час неподалік від корів спокійно паслися чотири яка і до втечі не вдавалися.

За словами Терреттаза, версія з вовком неправдоподібна ще й тому, що в разі небезпеки коровам властиво поводитися інакше: вони не біжать один за одним, як стадо овець, а розбігаються віялом в різні боки.