Фінансові активи середньостатистичного американського домогосподарства склали 119 тис. Євро, що на 14,2% більше, ніж роком раніше, пише «Дело». 

І це незважаючи на те, що в останні 12 років в США спостерігається тенденція до зниження доходів. В Бельгії, яка зайняла почесне третє місце, середньорічний дохід налічує близько 78 тис. євро, - це на 4,6% вище минулорічних показників.

Четверте і п'яте місця зайняли Нідерланди та Японія, розрив між якими виявився зовсім незначним. В обох країнах активи домогосподарств, зароблені за рік, склали близько 71 тис. євро. Щоправда, Нідерланди покращили свій результат у порівнянні з 2013 роком на 3,8%, а Японія - на 7,6%.

П'яте щорічне дослідження Global Wealth Report також виявило, що загальний обсяг фінансових активів домогосподарств в 53 розглянутих країнах виріс в 2013 році на 9,9% в річному численні і склав рекордні 118 трлн. євро. Це найвище зростання за останнє десятиліття.

Allianz також підкреслив, що в більшості країн зростає нерівність у розподілі багатства. Розрив між багатими і бідними збільшується. Крім того, дослідження показало, що резиденти Швейцарії та Німеччини мають найвищий рівень боргу. В середньому він становить близько 75,5 тис євро на людину.