Остап Дроздов, журналіст і телеведучий, в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі НТА заявив, що «Зеленський – шикарний консенсусний для олігархів президент».

За словами Дроздова, олігархи дуже довго чекали такого президента, як Зеленський.

«У нас олігархат – це форма правління. Фактично вони підігнули під себе весь державний апарат. У нас жодне рішення, жодна інституція не обходиться без проплати олігархів. У нас уряди сидять на зарплаті олігарха. У нас всі мають маєтки, маючи 20 тисяч гривень зарплати. У нас повністю олігархічна модель. Смішо взагалі чути про деолігархізацію з уст президента, який всіх їх влаштовує», - сказав Остап Дроздов.

За його словами, «постколоніальне травмоване суспільство - це подарунок олігархату».

«По великому рахунку, оце покоління, яке тут, в нашому етері, ознаменував Арестович, - розумні, інтелектуальні, але ціннісно ніякі - це типове покоління а-ля Зеленський. На жаль, ми живемо в таку фазу, коли їх є більше. Кількісно вони становлять основну якість нашого суспільства і ця постколоніальність, з нею не хотіли працювати політики, бо їх це влаштовувало», - додав Дроздов.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський сьогодні, 20 травня, у другу річницю інавгурації, провів велику пресконференцію на підприємстві «Антонов». Президент зібрав журналістів вже втретє, щоб відповісти на їхні запитання про свою роботу.