Як інформує прес-служба депутата, відтепер щороку у червні в Пустомитівському районі відбуватимуться змагання зі спортивної риболовлі.

Перші змагання пройшли у суботу, 9 червня, на озері в селі Звенигороді за ініціативи депутата Львівської обласної ради Богдана Дубневича. Участь у змаганнях взяли команди з понад сорока сільських рад на чолі з їхніми головами.

Згідно з правилами, кожна команда, що складалася з п’яти осіб, могла використовувати лише три снасті — дві вудки і спінінг.

Сектори для риболовлі визначалися шляхом жеребкування. На вилов риби було відведено спочатку три години, але згодом журі прийняло рішення дати годину додаткового часу.

У кінцевому підсумку переможцями були названі: Борщовицька сільська рада (1 місце; вага улову: 12 кг 580 г), Скнилівська сільська рада (2 місце; 10 кг 660 г) та Конопницька сільська рада (3 місце; 8 кг 500 г).

Окремо було відзначено представника команди тієї ж таки Борщовицької сільської ради Богдана Романишина, який упіймав найбільшу рибину. Вона заважила 1 кг 520 г (це більше, ніж вдалося наловити назагал окремим із команд).

Учасники змагань одноголосно підтримали пропозицію Богдана Дубневича проводити таке свято для рибалок району щороку у червні.

«Ця ідея зародилася у нас зимою. Але оскільки зимою кількість риболовів мала, ми вирішили провести ці змагання у червні. Ми хочемо, щоб це свято для рибалок було внесене у календар району. Тобто щоб кожного року у червні тут відбувалися змагання з риболовлі», – сказав Богдан Дубневич у коментарі журналістам.

Богдан Дубневич захоплюється риболовлею з раннього дитинства. Уперше взяв до рук вудку у 2-му класі. Зараз у вільну хвилину також полюбляє порибалити – на річці Сулі на Полтавщині чи на озері у Звенигороді. Найбільша упіймана ним риба – судак вагою 3,5 кг.