За словами екстримала, нині корисне вегетаріанство, сироїдіння та нарізне харчування. У режимі здорового харчування важливо також більше рухатися, але без фанатизму, дослухаючись до власного організму. 

Отож, трапезу варто починати тільки тоді, коли відчувається сильний голод. Тобто коли в сухом’ятку хочеться з’їсти півбуханця хліба. Ось поради від Голтіса, перевірені ним роками на власному організмі.

1.Фрукти і ягоди, можна їсти без обмежень – «до відвалу». Щодо овочів, то таким обсягами не можна вживати сиру капусту і селеру. Хворому не можна давати в лікарні бульйон, бо це вбивча сила підшлункової. Під час грипу не вживати ліки, а тільки цитрусові, яблука, соки, мед і виконувати обливання холодною водою. (!). За два-три дні людина практично стає здоровою. 

2. Їжу вживати з хорошим настроєм.
 
3. Готувати страву також варто відповідно – з душею.
 
4. Велике значення має місце, де відбудеться трапеза (гармонія з середовищем), аби кожного разу ви запам’ятовували свій обід як неповторну і унікальну мить. Якщо ви їсте на природі, а поряд гора сміття – приберіть його, і засвоєння калорій відбудеться приємніше.
 
5. Обов’язково не забудьте подякувати своєму Богу за їжу молитвою.
 
6. Добре пережовуйте крохмальну їжу – організм потребує більше енергії для її перетравлювання. Білкова їжа не вимагає цього. Ваш шлунковий сік для неї – це кисле середовище, тому ви можете буквально ковтати за прикладом собак. Адже тварина, не жуючи, поглинає харч миттєво. Тварина знає, що добре.
 
7. Також пийте свіжі соки – це та енергія, яка будує тіло. За 15 хвилин до тренувань, під час тренувань і між «підходами» робіть по 2-3 ковтки (один ковток – столова ложка). Сік не повинен бути льодяним. Чоловікам добре додавати сік селери – це нарощує м’язи. 
 
Такі нескладні зусилля над власним організмом допоможуть неледачим за короткий період часу вибудувати міцний та здоровий організм.
 
Фото: liveinternet.ru