За словами екстримала, нині корисне вегетаріанство, сироїдіння та нарізне харчування. У режимі здорового харчування важливо також більше рухатися, але без фанатизму, дослухаючись до власного організму.
Share to facebookShare to telegramShare to viber
Отож, трапезу варто починати тільки тоді, коли відчувається сильний голод. Тобто коли в сухом’ятку хочеться з’їсти півбуханця хліба. Ось поради від Голтіса, перевірені ним роками на власному організмі.
1.Фрукти і ягоди, можна їсти без обмежень – «до відвалу». Щодо овочів, то таким обсягами не можна вживати сиру капусту і селеру. Хворому не можна давати в лікарні бульйон, бо це вбивча сила підшлункової. Під час грипу не вживати ліки, а тільки цитрусові, яблука, соки, мед і виконувати обливання холодною водою. (!). За два-три дні людина практично стає здоровою.
2. Їжу вживати з хорошим настроєм.
3. Готувати страву також варто відповідно – з душею.
4. Велике значення має місце, де відбудеться трапеза (гармонія з середовищем), аби кожного разу ви запам’ятовували свій обід як неповторну і унікальну мить. Якщо ви їсте на природі, а поряд гора сміття – приберіть його, і засвоєння калорій відбудеться приємніше.
5. Обов’язково не забудьте подякувати своєму Богу за їжу молитвою.
6. Добре пережовуйте крохмальну їжу – організм потребує більше енергії для її перетравлювання. Білкова їжа не вимагає цього. Ваш шлунковий сік для неї – це кисле середовище, тому ви можете буквально ковтати за прикладом собак. Адже тварина, не жуючи, поглинає харч миттєво. Тварина знає, що добре.
7. Також пийте свіжі соки – це та енергія, яка будує тіло. За 15 хвилин до тренувань, під час тренувань і між «підходами» робіть по 2-3 ковтки (один ковток – столова ложка). Сік не повинен бути льодяним. Чоловікам добре додавати сік селери – це нарощує м’язи.
Такі нескладні зусилля над власним організмом допоможуть неледачим за короткий період часу вибудувати міцний та здоровий організм.
Share to facebookShare to telegramShare to viber
