Українці звикли до кумівства та сімейних зв’язків у Верховній Раді. Найчастіше родичів намагаються пропхати на кращі посади.

Про це повідомляє “Цензор.Нет”.

У 2012 році за місце у Верховній Раді боролися близько 70 родичів.

За 7 років тенденція пропхати родича не змінилася. Сьогодні більш престижним є потрапити у списки партії “Слуга народу”, аніж до Ради.

Найскандальнішою стала Ірина Панченко. За різними версіями, місце у партії їй купив прихильник чи тато, достеменно невідомо.

Друга дитина, яка вилетіла зі списків президентської партії, був Роман Карбаджак. Проблема була в тому, що його батько працював на виборах на Петра Порошенка.

Дмитро Разумков є сином покійного Олександра Разумкова, першого помічника Леоніда Кучми, заступника секретаря РНБО і одного з найкращих українських експертів. Його батько помер, коли Разумкову було 17.

Святослав Юраш забезпечує представництво команди Володимира Зеленського в телеефірах у президентську кампанію. Юраш – син Андрія Юраша, голови департаменту у справах релігій Мінкульту, людини, яка багато зробила для того, щоб Україна отримала Томос.

Іван Юнаков – архітектор і дизайнер, син відомого київського архітектора Сергія Юнакова. Саме він проєктував зміни в Українському домі.

Дар’я Володіна виступає на телеканалах як політолог, засновниця ТОВ “Інформаційне агентство “Шорт.Медіа”. Судячи з усього, її батько – Артем Володін, начальник управління ГПУ часів Пшонки та Кузьміна, зараз приватний виконавець.

Олег Тарасов – син мільйонера-латифундиста Сергія Тарасова з Кіровоградщини, власника групи “Агроспецсервіс”, який є одним із найзаможніших аграріїв країни.

У Верховну Раду знову ідуть родичі відомих і не дуже політиків.

Як писав “Вголос”, партія “Слуга народу” показала частину своїх списків. Туди потрапили декілька десятків “нових облич”, які у різні роки були помічниками нардепів.