21 листопада у Львівському Оперному театрі відбудеться урочиста сесія Львівської обласної ради з нагоди річниці Помаранчевої революції.

Як повідомили у прес-службі Львівської обласної ради, на сесію запрошено депутатів усіх рівнів - Верховної Ради України, місцевих, районних, сільських та селищних рад, керівництво Львівської облдержадміністрації, представників політичних партій та громадських організацій, інтелігенцію, ветеранів ОУН-УПА, представників засобів масової інформації. Сесія транслюватиметься у прямому ефірі Львівського телебачення.

За повідомленням прес-служби, виконувач обов'язків міського голови Львова Зіновій Сірик відмовився брати участь в урочистій сесії.

Водночас голова Львівської обласної ради Михайло Сендак висловив впевненість, що “сесія відбудеться на найвищому рівні. Хоча позиція деяких людей мене, щонайменше, здивувала”. Зокрема, за словами Сендака, “Львівська обласна рада надіслала офіційний лист на ім'я в.о. міського голови Львова Зіновія Сірика з пропозицією провести спільне засідання з нагоди річниці Помаранчевої революції депутатів обласної та міської рад. І ми отримали відмову. В. о. міського голови відмовився взяти участь в урочистій сесії Львівської обласної ради”.

Як сказав Сендак, йому “важко зрозуміти позицію пана Сірика, адже депутати обласної та міської рад у найважчі хвилини були поруч, ми спільно на Майдані відстоювали позицію більшості населення Львівщини. Тому і мали намір спільно в річницю Помаранчевої революції провести це засідання”. “Не думаю, що позиція однієї людини, а саме Зіновія Сірика, відображає позицію усього депутатського корпусу Львівської міської ради, і тому вірю, що 21 листопада депутати Львівської міської ради, всупереч позиції керівництва міста, прийдуть на урочисту сесію Львівської обласної ради”, - зазначив Сендак.

УНІАН