Сьогодні, 21 листопада, члени Президії політради політичної партії "Трудова Україна" Володимир Сівкович, Олександра Кужель, Дмитро Табачник, Микола Княжицький та Юрій Мирошніченко звернулися з листом до Валерія Коновалюка з пропозицією провести 26 листопада єдиний легітимний X з'їзд "Трудової України" задля збереження права партії брати участь у виборах-2006 року.

Про це повідомили у прес-службі партії “Трудова Україна” на чолі з Сівковичем. (Нагадаємо, в партії “Трудова Україна” розвивається конфлікт між Коновалюка і членами політради партії Сівковичем, Кужель, Княжцьким та ін. Відбулися два з'їзди партії: 23 вересня ц. р. з'їзд виключив з партії Коновалюка і обрав її лідером Сівковича. Проте, це рішення не визнає Коновалюк. Він 8 жовтня провів інший з'їзд, який підтвердив його повноваження як лідера “Трудової України” і виключив з партії його опонентів)

У листі, адресованому “народному депутату України Коновалюку В.І.”, члени Президії партії “Трудова Україна” зазначають: “Враховуючи той факт, що відповідь Міністерства юстиції України не змогла поставити крапку в нашій суперечці, ми всі знаходимося перед невідворотною чергою судових процесів. Це не дасть змоги ЦВК зареєструвати жодну з команд для участі у виборах 2006 року. Для нас, безперечно, першочерговим завданням є не особиста участь у виборчих перегонах під гаслами “Трудової України”, а збереження такого права для десятків тисяч рядових членів партії. Ми працювали на це останні 5 років. Тому звертаємось до Вас з пропозицією провести 26 листопада єдиний історичний X з‘їзд, який розставить всі крапки над “і” в нашому партійному конфлікті”.

Члени Президії підтверджують готовність “провести все прозоро, у відповідності до чинного законодавства. І те саме очікуємо від Вас”. На думку авторів листа, “на з‘їзді, щоб не було жодних сумнівів, мають бути представлені делегати тільки від тих обласних організації, які провели конференції та затвердили їх протоколи оригінальними печатками, що зареєстровані обласними управліннями юстиції. Аби кожний міг переконатися у повній демократичності процедури, ми пропонуємо запросити на цей з‘їзд незалежних спостерігачів та максимальну кількість журналістів”.

“Ми пропонуємо всім піднятися над конфліктом задля збереження партії “Трудова Україна”, яка повинна ще багато зробити для України!”, йдеться в листі.

УНІАН