Наступного четверга в Київській області вздовж траси «Київ-Одеса відбудеться акція «Вогненна ніч». Про це, виступаючи перед учасниками Форуму політичних сил «Ні -територіальній реформі» заявив один з організаторів проведення цього заходу, народний депутат Володимир Сівкович. Він повідомив, що організатори цього заходу звернулись до всіх громадян в Київській області і громадян , що проживають вздовж траси «Київ-Одеса з проханням вийти до траси о 9.30, розвести багаття і запалити свічки й протримати вогонь близько години.

За словами Сівковича це буде свого роду попередження влади, що якщо до кінця не припиниться територіальна реформа, що якщо Прем’єр-міністр Тимошенко не вийде і не скаже, що її віце-прем’єр Роман Безсмертний прийняв неузгоджено рішення (про проведення територіальної реформи в Київській області – ред.) і територіальну реформу не буде припинено, до тих пір ми проводитимемо подібні акції».

Також Сівкович відзначив, що якщо майбутня акція не дасть своїх результатів, наступним кроком супротивників територіальної реформи в Київській області буде проведення акції громадянської непокори. Крім того, Сівкович додав, що майбутню акцію «Вогненна ніч» записуватиме супутник, з тим, щоб подивитися наскільки активно Київська область виступає проти проведення територіальної реформи
ForUm