Міністр закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петер Сіярто потрапив до бази сайту «Миротворець».

Причиною називається «замах на суверенітет і територіальну цілісність України. Прямі погрози збройним вторгненням в Україну».

Також главу МЗС Угорщини звинувачують у втручанні у внутрішні справи України, розпаленні та підтримці сепаратистських настроїв в Україні, участі в організації провокації, спрямованої на масове порушення громадянами України законодавства України.

Матеріали, зібрані на Сіярто «Миротворцем», свідчать про те, що, на думку політика, на території України відбувається утискання угорців, а врегулювати ситуацію можна буде лише після зміни уряду. Такі заяви Петер Сіярто робив неодноразово, і багато з них озвучувалися в рамках Генасамблеї ООН.

Раніше Сіярто пообіцяв дзеркальні заходи в разі вислання Києвом угорського консула через роздачу паспортів у Береговому.

Як уже повідомлялося, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що утиски угорців українською державою не припиняться, доки Україну очолює нинішній президент.

У відповідь на це Голова ОУН Богдан Червак заявив, що Угорщина повинна відповісти за катування українців.

Нагадаємо, раніше ЗМІ оприлюднили відео, на якому українці урочисто отримують угорські паспорти та присягають на вірність Угорщині.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна може видворити консула з Берегового, який роздавав угорські паспорти.

Глава МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що уряд його країни вважатиме вислання угорського консула з Берегового, у зв’язку з відео з видачею паспортів, «ризикованим та недружнім кроком» з боку України, який не залишиться без відповіді.