У матчі проти Кардинала через травму не зміг зіграти один із лідерів Енергії Валерій Легчанов. Відтак, у другому матчі поспіль у першій четвірці львів’ян вийшов Степан Струк. Натомість після дискваліфікації повернувся на тренерську лаву наставник Енергії Станіслав Гончаренко. Як би це банально не звучало, але факт є факт. Після повернення Гончаренка на тренерський місток, команда втратила дорогоцінні очки.

Кардинал та Енергія доволі жваво розпочали поєдинок. Тон небезпечних атак завдав кардиналівець Мар’ян Маринюк, який у дебюті матчу пробив повз ворота Лисенка. Тією ж монетою відповів Максим Павленко у наступній атаці. Загалом, у першому таймі Енергія поступово перехопила ініціативу і грала першим номером. Натомість господарі майданчика традиційно небезпечними були на контратаках. У складі гостей у першому таймі могли відзначитися двічі Якунін та двічі Рогачов. У складі господарів – Паршиков та Волянюк. Якщо гравці і влучали у ворота, чудово грали воротарі обох команд. В інших епізодах майстрам малого м’яча бракувало влучності. За мінімальної переваги Енергії у грі та при сухому рахунку на табло команди пішли на перерву.

Як і можна було передбачити, другий тайм матчу виявився цікавішим. Не так в плані гольових моментів, як в плані інтриги. До 34-ої хвилини матчу гравці обох команд не результативно розстрілювали ворота обох команд. Забити не вдавалося нікому. Утім, трішки більше, ніж за шість хвилин до сирени герой Енергії у матчі з Єнаківєцем Сергій Якунін відзначився і цього разу. Сергій у другій грі поспіль забив єдиний гол своєї команди у грі. Якщо у минулій грі у минулому році Якунін забив з дабл-пенальті, то цього разу Сергій забив з гри. Не важко було здогадатися, що після пропущеного м’яча Кардинал не попливе. Підопічні Сергія Піддубного знайшли в собі сили відіграти пропущений гол. Героєм колишньої львівської команди став Михайло Волянюк. До завершення матчу як і Енергія, так і Кардинал, могли вийти вперед, однак забити переможний гол не вдалося нікому. Інтрига, звісно ж, збереглася до останніх секунд зустрічі. Фінальна сирена зафіксувала бойову нічию з рахунком 1:1, яка, мабуть, стала справедливим підсумком матчу у Рівному.

Ця нічия наблизила харківський Локомотив до Енергії в турнірній таблиці. «Залізничники» у першому турі в новому році очок не втратили. Команда Євгена Ривкіна розгромила земляків з Моноліту – 0:5. Відтак, відстань Енергії від Локомотива в турнірній таблиці тепер складає лише два очки. А до цього туру вона складала чотири пункти.