Матч «Енергії» в Луганську знову довів, що прохідних ігор у чемпіонаті Екстраліги немає. Здавалося, що зможе зробити молода та амбітна команда Романа Ковальчика проти іменитішою та потужнішої «Енергії»? На перший погляд, нічого. В кращому випадку дати супернику бій. Утім, усе далеко не так. Чемпіонат Екстраліги неодноразово доводив, що грати на рівних з «Енергією», яка зібрала чи не усіх найсильніших футболістів України, можна. Гра з «ЛТК» у Луганську знову довела, що уже не такі грізні «енергетики» як були раніше. Коли майже усі гравці теперішньої «Енергії» грали за «Тайм», ця команда в свої кращі роки змітала луганців з майданчика. Тепер усі перемоги в національному чемпіонаті «Енергії» даються непросто. Ріст чемпіонату чи гальмування росту «Енергії»?

На матч з «ЛТК» зі Львова до Луганська не поїхали Сергій Коваль та Олександр Вершинін. Що цікаво, це ті гравці, які поповнили львівську команду перед початком чемпіонату. Відтак, повинні були її підсилити. Зважаючи на це, що Коваль і Вершинін виявилися «зайвими», зробимо висновок, що ці гравці «Енергію» не підсилили і не проходять до основного складу. Спрогнозую, що на наступний матч хтось із них знову не потрапить до заявки. А, можливо, і двоє.

Матч у Луганську «Енергії» вдався непросто. Утім, найголовніше львів’яни зробили – перемогли. Зважаючи на це, що в цьому сезоні немає системи плей-оф, кожна перемога в чемпіонаті на вагу золота. Кожна поразка – крок назад від першого місця. У першому таймі краще виглядала «Енергія». Львів’яни зусиллями Чепорнюка вийшли у матчі вперед. Луганчани мали моменти для того, аби вийти вперед, однак їх не реалізували. Одним з найактивніших у складі луганчан був екс-енергетик Тарас Кузь.

У другому таймі господарі заграли значно краще. Як наслідок – зрівняли рахунок у матчі. Гол на свій рахунок записав Артем Рось. При рівній грі «Енергії» вдалося вийти вперед. Гол Дениса Овсяннікова був переломним у матчі. «Телефоністи» як не старалися, відігратися не змогли. Хоча нагоди в луганчан для цього були. «Енергетики» збільшили свою перевагу на останній хвилині матчу. Дабл-пенальті реалізував Тригубець. Перед цим дабл-пенальті не забив Легчанов. Вихід п’ятого польового гравця господарям матчу користі не приніс.
Завершення матчу «енергетики» святкували особливо. Гравці на сьоме небо підкидали Степана Струка у сім’ї якого нещодавно відбулося поповнення. Кращими гравцями матчу було визнано «енергетика» Дмитра Бондаря та воротаря «ЛТК» Василя Сухомлинова.

«ЛТК» (Луганськ) – «Енергія» (Львів) - 1:3 (0:1)
«ЛТК»: 1.Сухомлинов – 4.Разуванов, 6.Шурак, 8.Кузь, 9.Бессалов – 2.Цимбаляк, 10.Рось (к), 11.Заворотний, 14.Стрілець – 5.Шпигар, 7.Василенко, 25.Смоловик
«Енергія»: 12.Лисенко (к) – 7.Якунін, 10.Легчанов, 17.Павленко, 88.Овсянніков – 2.Чепорнюк, 11.Тригубець, 14.Бондар Д., 16.Макаєв, - 4.Струк, 8.Рогачов
Голи: Рось, 25, - Чепорнюк, 13, Овсянніков, 32, Тригубець, 40 (дабл. пен)
Попередження: Кузь, 27, Стрілець, 40, - Лисенко, 36
Нереалізований дабл-пенальті: Легчанов, 39

 

Фото Віктора Диченка
Відео: СК "Енергія"