Матч з «Єнакієвцем» для «Енергії» стане останнім у національному чемпіонаті, а для суперника львів’ян – останнім офіційним у сезоні. Якщо через тиждень «Енергія» в Івано-Франківську виборюватиме ще Кубок України, то команда Олега Солодовника доволі несподівано припинила боротьбу за цей трофей.

Останній тур чемпіонату для «Енергії» має особливе значення. Команді Станіслава Гончаренка будь-що потрібно перемагати команду з Донецької області. Тоді незалежно від матчу «ЛТК» – «Локомотив» «Енергія» вдруге у своїй історії стане чемпіоном України. У разі перемоги «Енергії» у суботу шампанського в палаці спорту «Галичина» не бракуватиме. Натомість харківському «Локомотиву», аби стати чемпіоном України, потрібно обігрувати луганську «ЛТК» та сподіватися на те, що «Єнакієвець» як мінімум не програє у Львові. Що цікаво, суперник «Енергії» в турнірному плані взагалі немає жодної мотивації. У минулому турі івано-франківський «Ураган» остаточно забезпечив за собою «бронзове» місце. «Єнакієвець» при будь-якому результаті у Львові завершить чемпіонат на четвертій сходинці. Попри це, інтрига в чемпіонаті збереглася до останнього туру. Питання золотого призера залишилося відкритим.

Нікому не секрет, що в ігрових видах спорту, а особливо у футболі та футзалі, навіть «треті» команди стимулюють потрібну невмотивовану команду, аби та відібрала очки у потрібного суперника. Відтак, буде цілком логічно, коли харків’яни стимулюватимуть гравців «Єнакієвця» викластися на всі сто у Львові та відібрати очки у «зелено-білих», однак з другої сторони той же «стимул» може дати і «Енергія». Відтак, тут рівновага…

Головний тренер «Єнакієвця» Олег Солодовник неодноразово на своїх прес-конференціях зауважував, що команду у літнє міжсезоння поповнять бразильські легіонери. Також не виключено, що хтось з цього складу покине команду. Словом, можна спрогнозувати, що теперішнім складом «Єнакієвець» може зіграти востаннє. Про майбутнє «Енергії» наразі нічого не відомо. Лише відомо, що в суботу не зіграє травмований Валерій Легчанов. Усі інші «енергетики» рвуться в бій стати чемпіонами України.
У минулому турі «Енергія» провалила матч у Харкові, де поступилася місцевому «Локомотиву» з рахунком 1:4. Попри це, «енергетики» мають шанс реабілітуватися, та ще й так, щоб стати чемпіонами України.

Що цікаво, у цьому сезоні «Енергія» та «Єнакієвець» зіграли тричі, і в жодному матчі не порадували вболівальників великою кількість забитих голів. «Енергія» у кожному матчі забивали по одному голу, тоді як суперник у трьох матчах забив всього один м’яч. На виїзді «Енергія» одного разу перемагала з рахунком 1:0, а в поєдинку першого кола було зафіксовано нічию – 1:1. У Львові у матчі другого кола команда Станіслава Гончаренка також перемогла суперника з рахунком 1:0. Можна спрогнозувати, що в останньому очному протистоянні у сезоні «Енергія» та «Єнакієвець» також не подарують суперникам багато голів.

Фото Віктора Диченка

futsal.com.ua