Через різні причини не змогли зіграти Владислав Лисенко, Денис Овсянніков, Сергій Якунін, Дмитро Бондар та Сергій Тригубець. Відтак, виконувач обов’язків головного тренера «Енергії» Микола Сич залишився без будь-якої можливості змінювати склад команди.

Гості зі Львова, на жаль, не змогли зіграти на чемпіонському рівні. Команда Олега Солодовника повністю переграла «Енергію» і добилася заслуженої перемоги.У першому та другому таймі «зелено-білі» намагалися грати другим номером. Ламати позиційну оборону «Енергії» вдавалося надто складно. Якщо атаки «Єнакієвця» завершувалися регулярними ударами по воротах Кардаша, то атаки гостей не несли жодної загрози воротам Мельника.

З перших хвилин матчу «Енергії» довелося відігруватися. З ударом Хурсова Кардаш не справився. Маючи мінімальну перевагу у рахунку, господарі були ближчими до того, аби забити другий гол, однак «енергетики» таки зуміли відігратися. Передачу Коваля в контратаці замкнув Рогачов – 1:1. До завершення тайму львів’яни здебільшого захищалися. В атаці львівській команді нічого не виходило, а в захисті команда дозволяла супернику розстілювати Кардаша. Одна з атак господарів завершилася плачевно для «Енергії» наприкіцні першої 20-хвилинки  - влучним ударом відзначився Віталій Скорий.

У другому таймі малюнок гри не змінився: одні грали, іншим не виходило. Голи Волянюка та Сільченка фактично зняли питання щодо переможця матчу. Рахунок 1:4 на користь «Єнакієвця» не віщував гостям нічого доброго. Хоч і Павленко зробив рахунок 4:2, п’ятий гол Хурсова ще раз довів, що на успіх ослабленій «Енергії» у цьому матчі розраховувати марно. Гра з п’ятим польовим гравцем, функції якого виконував Чепорнюк, львів’янам більш-менш вдалася, однак результат на цей час був уже зроблений.

У четвер, 6 грудня, «Енергія» у Львові зіграє перший матч другого кола проти рівненського «Кардинала».

«Єнакієвець» - «Енергія» 5:3 (2:1)
Голи: Хурсов (2, 36), Скорий (17), Волянюк (30), Сільченко (31) – Рогачов (15), Павленко (33), Макаєв (39)
«Єнакієвець»: Мельник - Юнаков, Замятін-к, Хурсов, Нестерук - Тіагу, Скорий, Волянюк, Доманський - Сільченко.
«Енергія»: Кардаш – Коваль, Павленко(к), Чепорнюк, Рогачов – Пічкуров – Легчанов, Струк, Макаєв - Ільків
Арбітри: Дребужан С. (Мукачево), Кравченко І. (Суми)