У першому таймі кращими були «енергетики», у другому – «телефоністи». У підсумку, нічийний результат справедливо відобразив перебіг подій на майданчику.

З перших хвилин поєдинку «Енергія» захопила ініціативу. Позиційні атаки львів’ян часто завершувалися ударами по воротах, з якими справлявся Савенко. Бондар, Овсянніков та Якунін в дебюті матчу не могли пробити кіпера гостей. «Телефоністи» у першому таймі розраховували на швидкі контратаки, однак з ними виникали проблеми. Такий розвиток подій не влаштовував головного тренера «ЛТК» Романа Ковальчика. Наставник «телефоністів» в першій половині першого тайму взяв тайм-аут.

Після хвилинної перерви гості заграли активніше. Двічі Лисенка турбував Свірідов. У першому епізоді удар Богдана був у Владислава, а в іншому – у стійку. Утім, після цього гра знову перейшла під домінування «Енергії». Підопічні Микола Сича в позиційних атаках продовжували шукати ключі до воріт Савенка. Овсянніков та Павленко, здавалося, вже піднімуть глядачів зі своїх місць, однак м’яч не залітав у ворота. Після удару Павленка «смугастий» «поцілував» поперечину. Контратаки в луганчан виходили рідко, однак коли виходили, то завершувалися непоганими ударами по воротах. Рось та Іванов пробили повз ціль, а удар Безсалова був у поперечину.

До завершення тайму в атаці більше провели «енергетики» і таки добилися бажаного. Позиційна атака львів’ян завершилася ударом Максима Павленка під поперечину. Досвідчений «енергетик» зробив те, на що команда у першому таймі награла точно. За секунду до фінальної сирени зрівняти рахунок намагався Рось. Артем метрів з 13-ти потужно пробив поруч зі стійкою.

У другому таймі «телефоністи» заграли краще. Вочевидь, головний тренер команди Роман Ковальчик достукався до футболістів у роздягальні. У другому таймі на майданчик вийшла та «ЛТК», яку звикли усі бачити у цьому чемпіонаті.

На відміну від першого тайму, луганчанам почалися вдаватися контратаки, а відповідно побільшало роботи у Владислава Лисенка. Одна з атак «ЛТК» на початку другого тайму завершилася голом. Володимир Разуванов знову довів, що вміє забивати важливі та красиві голи. Удар четвірки гостей метрів з 10-ти був точним і сильним.

Відправити «Енергію» у нокдаун міг її колишній гравець Тарас Кузь. Він потужно пробив над хрестовиною метрів з 7-ми. Коли не забили гості, могли забивати господарі. Прекрасну нагоду вивести свою команду вперед змарнував Чепорнюк.

Високий рівень гри команди демонстрували до останніх секунд матчу. Забивати могли як і одні, так і інші. Обидва колективи грали на перемогу, однак реалізовувати свої моменти не вдавалося нікому. Велика заслуга у цьому воротарів обох команд – Владислава Лисенка та Юрія Савенка. Обох і визнали кращими у своїх командах після завершення матчу.

Окрасою поєдинку стала остання хвилина, коли команди на зустрічних курсах пішли в обмін ударами. Як зізнався на післяматчевій прес-конференції Микола Сич, він прагнув випустити п’ятого польового гравця, однак так і не ризикнув. Головний тренер «ЛТК» Роман Ковальчик на останній хвилині взяв тайм-аут, який на майданчику нічого особливого не змінив. Команди «рубалися» до фінальної сирени, яка сповістила про справедливу нічию.

«Енергія» (Львів) – «ЛТК» (Луганськ) – 1:1 (1:0)

«Енергія»: Владислав Лисенко - Максим Павленко, Сергій Якунін, Степан Струк, Денис Овсянніков - Сергій Чепорнюк, Дмитро Бондар, Євген Рогачов, Ільдар Макаєв - Сергей Коваль

«ЛТК»: Юрій Савенко - Микита Шпигарь, Максим Литвинов, Артем Рось, Богдан Свірідов - Володимир Разуванов, Тарас Кузь, Дмитро Іванов, Максим Бессалов - Микита Лазикін

Арбитри: Олег Іванов (Дніпропетровськ), Сергій Гроховецький (Київ)

Голи: Максим Павленко, 19 - Владимир Разуванов, 23
Попередження: Максим Павленко, 27. Денис Овсянніков, 34. - Артем Рось, 13.

Удари (в ствір): 28 (16) – 21 (12).