Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом смерті 45-річного росіянина Валерія Іванова у виправній колонії міста Дрогобич Львівської області. Про це повідомляє інформаційна агенція Meduza.

Справу розслідують щодо «невстановлених осіб на території України» за частиною 4 статті 111 КК РФ (навмисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, небезпечної для життя людини, що спричинило з необережності смерть потерпілого). Покарання за нею становить до 15 років позбавлення волі. У СК вважають, що смерть Іванова має кримінальний характер.

У ході судово-медичної експертизи було встановлено, що смерть Валерія Іванова настала в результаті сукупності завданих тілесних ушкоджень, що становлять тупу комбіновану травму тіла.

Валерій Іванов брав участь у збройному конфлікті на південному сході України як доброволець на боці сепаратистів. Представник терористичної організації «Луганська народна республіка» Ольга Кобцева заявляла, що Іванова побила охорона колонії, і той помер від отриманих травм у карцері установи.

Як повідомляв "Вголос", засуджений за участь у бойових діях на Донбасі росіянин Валерій Іванов помер у в’язниці в Дрогобичі Львівської області 19 грудня 2018 року.