Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подав у відставку.

Про це повідомляє Офіс президента.

За даними ОП, Гончарук сам подав у відставку.

"Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ввечері 15 січня в мережі поширили скандальні розмови між нібито прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, заступницею голови НБУ Катериною Рожковою, міністрами фінансів Оксаною Маркаровою та економіки Тимофієм Миловановим.  На записах нібито Гончарук скаржиться, що він не надто сильний в економіці, а у президента в голові – взагалі немає розуміння економічних процесів.

За даними «Української правди», одразу після «зливу» депутати від «Слуги народу» з орбіти олігарха Ігоря Коломойського намагались вчинити переворот: вони криками та нецензурною лексикою переконували монобільшість відправити Гончарука у відставку. Не отримавши бажаного, нардепи покинули засідання фракції та кинулись на пошуки Гончарука, щоб «його відп#здити». У Кабміні міністра не було, а в Офіс президента, куди після скандалу нібито подався прем’єр-міністр, скандальних нардепів не пустили.

А вже 16 січня прем’єр-міністр Гончарук записав відеозвернення.