Організатори помітили спекуляції із квитками на пісенний конкурс "Євробачення", який відбудеться в Тель-Авіві з 14 по 18 травня, та прийняли рішення про замороження їх продажу.

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на ізраїльський "9 канал".

Таке рішення ухвалив ізраїльський мовник КАН, що відповідає за проведення конкурсу. Причина заморожування продажу – імовірні спекуляції. Підозри у регулюючих органів викликало те, що найкращі місця в залі виявились у представників культурної та спортивної еліти.

Продажем квитків на цьогорічне "Євробачення" займається компанія Leaan. У поліцію надійшла заява від керівництва Leaan, у якій повідомляється про спекуляції з квитками. У компанії стверджують, що їм стали відомі випадки продажу квитків за ціною, що в 2,5 рази перевищує встановлену Leaan.

Спекулянти реалізовують квитки через групи у Facebook, WhatsApp та інші месенджери.

Квитки надійшли в онлайн-продаж минулого четверга. Через годину всі квитки на фінал були розпродані. Утім багато охочих потрапити на конкурс з Європи, США та Австралії скаржилися на проблеми з доступом до сайту. У Leaan підтвердили наявність технічних проблем, пообіцявши їх оперативно усунути.

Вчора стало відомо про те, що спекуляція квитками на пісенний конкурс досягнула значних масштабів. Міністр внутрішньої безпеки Ізраїлю Гілад Ердан дав вказівку правоохоронним органам вжити негайних заходів проти спекулянтів.

За його словами, мова йде про "потворне і протизаконне явище, що затьмарює святкову і радісну подію і підриває міжнародний імідж країни".

Нагадаємо, Лариса Ніцой заявила, що Maruv і не могла представляти Україну на “Євробаченні”.

Свою чергою, учасниця “Євробачення” від Росії заявила, що такої країни не існує.