Як повідомила депутат ЛМР, член постійної комісії з питань культури, дозвілля, промоції, ЗМІ та туризму Наталія Усач, вперше за каденцію комісія вирішила перевірити куди саме йдуть кошти з міського бюджету, яким розпоряджається управління культури та туризму: «Ми вирішили перевірити саме зараз основні напрямки роботи управління, бо спочатку був якийсь кредит довіри до міської влади, але ми всі розуміємо що управління є органом міського самоврядування, яке існує за кошти платників податків і витрачає кошти платників податків, воно аж ніяк не є шоу-розважальним відділом в якійсь приватній рекламній фірмі».

За її словами управління багато разів подавало різні пропозиції на утвердження заходів, які б мали проводитися у 2009 році: «Ми вважаємо, що міські кошти повинні витрачатися на ті заходи, на які важко знайти спонсора, а інколи і зовсім не можливо. Але це аж ніяк не стосується різних свят пива, пампуха, шоколаду і т.д., тому ми зіткнулися зі стіною непорозуміння».

«За останні роки, коли при владі люди, які ,мені здається, повинні займатися шоу-бізнесом, я маю на увазі начальника управління культури та туризму ЛМР Андрія Сидора, то Львів помалу втрачає свої традиції, втрачає своє обличчя», - сказала вона.

«Прикро за чиновників, хоча з самого початку було дивно, що людина з рекламної фірми прийшла працювати в міську раду і на таку мізерну зарплату. Але тепер все стало зрозуміло, бо шило з мішка рано чи пізно вилазить. І я думаю, що громадськість дасть свою оцінку, і ми будемо давати свою оцінку обов’язково», - додала пані Усач.

«Тому маємо такі моменти скандальності, управління разів десять носило свої пропозиції, переписувало бюджет різних свят і т.д., але десь вони вже зрозуміли, що це не буде шоу-відділ під назвою «Дік-Арт», - сказала п. Наталя.