За спробу розколу і дискредитацію політсили з партії "Сила і честь" Ігоря Смешка вигнали його першого заступника Олександра Кіхтенка і кількох керівників регіональних відділень.

Про це повідомляється на сайті партії "Сила і честь".

"За дії, що дискредитують партію та спрямовані на її розкол, політрада партії прийняла рішення припинити членство в політичній партії "Сила і честь" наступних громадян України..."

Як повідоиляється, вигнали першого заступника голови партії Олександра Кіхтенка, члена політради партії Михайла Нечипорука, члена політради партії Юрія Черкасова, члена контрольно-ревізійної комісії партії Юрія Ляховського, голову правління дніпропетровської обласної організації партії Володимира Фастова, голову правління херсонської обласної організації партії Олександра Вітковського, голову правління чернігівської обласної організації партії Валерія Безкровного, голову правління харківської обласної організації партії Геннадія Крутова.

Згідно із повідомленням, усі ці люди розповсюджували у ЗМІ на минулих виборах "маніпулятивну та неправдиву інформацію" про партію, а також мали "особисті амбіції і меркантильні інтереси". "Своєю діяльністю вони зробили все можливе, щоби знизити її рейтинг і підтримку виборців", - йдеться в заяві.

На думку політради партії, вони намагалися чинити психологічний тиск на керівництво партії та здійснити "рейдерське захопленя" контролю над нею, у зв’язку із можливістю отримання партією державного фінансування за результатами виборів 2019 року.

Нагадаємо, лідер партії Сила і честь, екс-глава СБУ Ігор Смешко сподівається, що його політична сила проходить до Верховної Ради, незважаючи на дані екзит-полів.