Чорно-біла дебільна газета під тормознутою назвою „Скандальна газета” вирішила наслідувати плагіатний шлях ще однієї, тіпа, львівської газети „Україна і час”. Але якщо останні, ще якось там намагались переробити стирену ними інфу, то „Скандальна” – перекатала статтю з Вголоса до останньої коми і крапки.

„Скандальна газета”, № 12 (12) 11 травня 2007 року. В рубриці „Брак відповідальності” друкується стаття „Яка різниця між панчохою і банком” з підписом Йосиф Позаяк за інформацією ЗІКу.

Ця стаття тупо передрукована з нашої статті „Совковий сервіс” європейських банків у Львові”, що з’явилась в неті 5 травня. Дозвонитись до уродів з „Скандальної” нереально, бо за телефонами 242-25-91, 242-25-92, 242-25-90, вказаними в газеті, ніхто не бере трубки. Імбіцильний стан в їх мізках не дозволяє їм додуматись до такої простої штуки.

Тіпа, автором, статті пишеться Йосиф Позаяк. Редактором газети є Йосиф Пазяк, колишній завідувач політвідділу есдеківської „Молодої Галичини”. Гадати, чи це свідома очепятка чи несвідома, немає часу і бажання. Та сподіваюсь, при нагоді, декілька ударів в голову назавжди допоможуть підняти культурний рівень цих довбаних скандалістів хоч на якийсь рівень.