Судді, які прийняли рішення про незаконну націоналізацію «ПриватБанку», вимагають ужити заходів щодо Президента Петра Порошенка, глави Мін’юсту Павла Петренка і керівника НБУ Якова Смолія.

Як повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду Києва, із відповідною заявою працівники Феміди звернулися до Вищої ради правосуддя, Генпрокуратури та Державного бюро розслідувань.

Судді обурені заявами топ-чиновників про рішення суду щодо «ПриватБанку» і вважають їх «прямою загрозою судовій системі України, зазіханням на її незалежність і неупередженість».

Крім того, судді вимагають поставити перед Верховною радою питання про ініціювання імпічменту президента Петра Порошенка.

Також вони просять парламент звернутися до Вищої кваліфікаційної комісії про неприпустимість проведення оцінки суддів Окружного адмінсуду «за наявного конфлікту інтересів у зв’язку з прямим злочинним зазначенням президента перезавантажити цей суд».

Як писав «Вголос», націоналізацію «ПриватБанку» визнано незаконною.

Додамо, рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо незаконності націоналізації «ПриватБанку» оскаржить Нацбанк.

Порошенко скликав нараду РНБО через ситуацію з «ПриватБанком».

Також у НБУ заявили, що історія з «ПриватБанком» впливає на вартість гривні.