Нещодавно фракція “Слуга народу” провела засідання, де обговорювалися питання щодо кадрових змін в Кабінеті міністрів України.

Про це інформує Bihus.Info.

Як стало відомо, одразу після завершення зустрічі, член партії СН поїхав до бізнес -центру, де розташований офіс відомого олігарха Ігоря Коломойського.

Журналісти зауважили, що авто народного обранця було помічене біля “Міленіума” в той же час, коли туди під’їхав кортеж, яким ймовірно користується Коломойський.

Дубінський, коментуючи цю ситуацію зазначив, що справді у вівторок був біля даного бізнес- центру, проте з Коломойським не зустрічався і не обговорював жодних питань, а “заходив до друзів”.

Депутат відмовився назвати імена людей з якими, як він стверджує, бачився, наголосивши, що в “Міленіумі” також знаходиться офіс народного депутата та товариша Коломойського Ігоря Палиці.

Дубінський відмовився відповідати на додаткові запитання, заявивши, що в свій вільний час має повне право займатися тим, що вважає за потрібне.

Як писав “Вголос”,  “Мама справді любить швидкість?”: скандальний Дубінський прорвався до будівлі ДБР крізь натовп активістів (відео).