У Хмельницькому взяли під варту блогера, який зафільмував на відео свої знущання над ветераном АТО .

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Як зазначається у кінці липня поточного року з'явилося відео, на якому скандальний блогер на камеру знущається над учасником АТО та б’є його. Ролик було знято так, що важко було визначити, у якому місці це відбувається, до того ж жодних заяв про подібне правопорушення в жодній із областей на той момент зареєстровано не було.

Дослідивши відеоматеріали та співставивши факти, детективи з Хмельницького відділу поліції встановили, що подія відбувалася у місті Хмельницькому, і одразу розпочали кримінальне провадження.

До пошуку потерпілого долучилися слідчі, працівники кримінальної поліції та дільничні офіцери. Згодом учасника АТО з відео впізнали та знайшли. Сказано, що чоловік після інциденту дійсно нікуди не звертався із скаргою з цього приводу, але після спілкування з правоохоронцями вирішив написати заяву про злочин, аби зловмисник відповів перед законом за свої дії.

Як інформують у Нацполіції, спільними зусиллями хмельницької та миколаївської поліції скандального блогера затримали у Миколаєві та доставили до Хмельницького.

Нагадаємо, на Волині поліція викрила прокурора у вимаганні хабарів за невтручання у бізнес.